XV. KERÜLETI MAJÁLIS KUPA – 2022

A vállalkozó kedvű sportbarátok és csapatok labdarúgás, asztalitenisz és darts sportágakban mérhetik majd össze tudásukat egymással.

Tisztelt Kerületi Sportszerető Lakosság!

A XV. Kerületi Önkormányzat a „XV. KERÜLETI MAJÁLIS” elnevezésű rendezvény részeként 2022. május 1-én „XV. KERÜLETI MAJÁLIS KUPA – 2022” néven három sportágban is versenyt szervez a kerület sport iránt elkötelezett lakossága részére.

Összeszedtük a legfontosabb információkat:


A „XV. Kerületi Majális Kupa – 2022” programterve:

Budai II. László Stadion (1152 Budapest, Széchenyi tér 8-10.)

8.00-8.30:

  • Gyülekező, helyszíni nevezés a kispályás labdarúgó tornára 8.30-9.00 Kispályás labdarúgó torna sorsolása, csapatok eligazítása, tájékoztatása 9.00-16.00 Kispályás labdarúgó torna (csapatok száma: maximum 24 csapat, nevezhető játékosok száma: csapatonként: minimum 6, maximum 10 fő)

10.00-14.00:

  • Darts verseny (felnőtt férfi és női egyéni, gyerek egyéni 2 korosztályban)
  • Asztalitenisz verseny (férfi és női egyéni, vegyes páros)

14.00-14.30

  • Darts, asztalitenisz verseny eredményhirdetés

16.00-16.30

  • Kispályás labdarúgó torna eredményhirdetés

Kispályás Labdarúgó Torna | Versenykiírás

Verseny rendezője: XV. Kerületi Önkormányzat

Verseny helyszíne: Budai II. László Stadion (1152 Budapest, Széchenyi tér 8-10.)

Verseny időpontja: 2022. május 1. (vasárnap)

Verseny részvevői: Maximum 24 csapat, (Csapatonként minimum hat, maximum tíz (16. életévét betöltött) játékos nevezhető.)

Nevezés:
Előnevezés: Elektronikus úton legkésőbb 2022. április 29. (péntek) 10:00-ig a nevezési lap marek.csaba@bpxv.hu e-mail címre történő megküldésével.
A nevezési lap a lap alján letölthető!

Helyszíni nevezés: A fennmaradó helyekre a érkezés sorrendjében lehet jelentkezni. A nevezési lap a rendezvény napján legkésőbb 8.30-ig adható le a versenybizottság részére.

Nevezési díj:  A tornán a részvétel ingyenes.

Verseny lebonyolítása: A csoportkör 6 csapatos csoportokban kerül megrendezésre. A csoportkört követően egyenes kieséses rendszerben folytatódik a bajnokság.

Pályák: 4 db élőfüves 20×40 méteres pálya kézilabda kapukkal

Időrend:  8.00-8.30 | Gyülekező, helyszíni nevezés

  • 8.30-9.00 Sorsolás, csapatok eligazítása
  • 9:00-15:00 Csoportmérkőzések
  • 15:00-15:40 Negyeddöntők, elődöntők
  • 15.40-16:00 Bronzmérkőzés, Döntő

Játékidő:
A mérkőzések időtartama:

Csoportmérkőzések: 1×15 perc

Egyenes kieséses szakasz: 1×20 perc

Játékvezetés:

A mérkőzéseket hivatalos játékvezetők vezetik.

Díjazás:

I. helyezett: serleg, érem

II-III. helyezett:  érem

Különdíjak:  Legjobb kapus, legjobb játékos, gólkirály

NEVEZÉSI LAP
VERSENYSZABÁLYZAT
VERSENYKIÍRÁS
TÁJÉKOZTATÓ

Érdekel minket az ön véleménye is